אביזרים

יגל בריכות, מובילה בולטת בתחום בריכות השחייה, מציגה מגוון אביזרים משלימים הכרחיים לתפעול ותחזוקת בריכות שחייה.

רובוטים: פתרונות ניקוי אוטומטיים

יגל בריכות מציעה מבחר של רובוטי ניקוי בריכות מהשורה הראשונה, המצוידים במערכות סינון מתקדמות. רובוטים אלה פועלים באופן עצמאי ממערכת הסינון הראשית של הבריכה, ומפחיתים את צריכת האנרגיה ואת הבלאי של ציוד הבריכה.


משאבות חום: בקרת טמפרטורה חסכונית באנרגיה

מבחר משאבות חום באיכות גבוהה להנאה ממים חמים ללא קשר לעונה בצורה ידידותית לסביבה. מערכות אלה ידועות בעלויות התפעול הנמוכות שלהן, האמינות וההשפעה הסביבתית המינימלית.


בקרים אוטומטיים ומשאבות: פישוט ניהול הבריכה

מגוון בקרים אוטומטיים ומשאבות של יגל בריכות, משתלבים בצורה חלקה עם המערכות הקיימות של הבריכה שלך, מספקים שליטה מדויקת על הפעולות שלהן. בקרים ומשאבות מבטיחים תנאי בריכה אופטימליים, פתרונות אוטומטיים להגדרת לוחות זמנים למחזורי סינון, התאמת מהירות משאבה לצורך יעילות אנרגטית.

מכשירי מלח: אלטרנטיבה עדינה לכלור

יגל בריכות מספקת מכשירי מלח מהשורה הראשונה. מהווים פתרון אידיאלי לבריכה בריאה ונוחה יותר עם על ידי שימוש מופחת בכימיקלים לתחזוקה. מכשירי מלח פועלים ליצירת כלור טבעי ויוצרים תהליך חיטוי רציף שמשאיר את המים חלקים ופחות מגרים לעור ולעיניים.


מסננים: הבטחת צלילות ובריאות המים

לב ליבה של הבריכה טמון במערכת הסינון שלה, רכיב קריטי המבטיח צלילות ובריאות המים. מסננים לוכדים ומסירים פסולת, חיידקים ואצות, ומונעים זיהום ומבטיחים שהמים יישארו צלולים כבדולח ובטוחים לשחייה. יגל בריכות, מציעה מגוון מקיף של מסננים, כולל אפשרויות חול, מחסנית ואדמת דיאטומית, כל אחת מהן מיועדת לענות על צרכי בריכה ספציפיים והעדפות תחזוקה.

חימום סולארי: ניצול כוח
השמש

יגל בריכות מציעה מערכות חימום סולארי מתוחכמות שתוכננו להשתלב בצורה חלקה עם הבריכה שלך. מערכות חימום סולארי קלות להתקנה ויעילות להפליא, ומספקות חום עקבי ועדין, המאפשר להנות מבריכה חמה לאורך כל השנה.