מוצרים משלימים

יגל בריכות מציעה מגוון מוצרים משלימים לבריכות שנועדו לשדרג את חוויית הבריכה. החל מבטיחות, נגישות ועד שינוי סביבות בריכה עם תאורת בריכה מתוחכמת. מוצרים משלימים לבריכות יהפכו את סביבת הבריכה שלכם למרחב פנאי בטוח, נגיש ובר-קיימא.

בטיחות, נגישות ותחזוקה

מעלון לנכים

מעלון לנכים של יגל בריכות, מציע פתרון חדשני להבטחת נגישות בריכות שחייה לכולם. מעלוןחדיש זה, משתלב בצורה חלקה בכל עיצוב בריכה, ןמספק דרך בטוחה וקלה לאנשים עם מוגבלויות ניידות ליהנות מבריכת השחייה.

תאורה לבריכה

תאורת בריכה הופכת את אזור בריכת השחייה שלכם לאואזיס תוסס, ומשפרת את היופי והבטיחותבזמן השחייה הלילית. תאורה לבריכה יוצרת את האווירה המושלמת, ומזמינים אתכם לצלול לעולם מואר של שלווה והנאה.

גדרות

יגל בריכות מציעה פתרונות גידור בעיצוב אלגנטי, לא רק כדי לשפר את האבטחה והפרטיות של אזור הבריכה שלכם, אלא גם כדי להוסיף נגיעה של תחכום לסביבת הבריכה. הגדרות של יגל מיוצרות מחומרים באיכות הגבוהה ביותר, ומבטיחות עמידות ושקט נפשי לבעלי בריכות.

כיסוי בריכה בטיחותי

הבטיחות של המשפחה והחיות המחמד סביב הבריכה היא בעלת חשיבות עליונה. יגל בריכות מציעה כיסויי בריכה בטיחותיים שעוצבו תוך מחשבה על תקני הבטיחות הגבוהים ביותר. כיסויים אלה יציבים מספיק כדי למנוע נפילות מקריות לתוך המים, ומספקים שקט נפשי להורים ובעלי חיות מחמד כאחד. מעבר לבטיחות, כיסויים אלה גם מונעים מלכלוך להיכנס לבריכה, ושומרים על המים נקיים ומפחיתים את הצורך בתחזוקה תכופה.


כיסוי תריס וכיסוי צף לבריכה

לאלה המחפשים גמישות לצד הגנה, יגל בריכות מציגה את אפשרויות כיסוי תריס לבריכה וכיסוי צף לבריכה. כיסוי תריס לבריכה משלב קלות שימוש עם הגנה חזקה, מה שמקל על הגנה על הבריכה שלכם ברגע. זהו פתרון אידיאלי לתנאי מזג אוויר משתנים, ומבטיח שהבריכה שלכם תישאר נקייה ומוכנה לשימוש. מצד שני, כיסוי צף לבריכה הוא אפשרות קלת משקל המציעה תכונות בידוד מעולות, המסייעות לשמור על טמפרטורת המים ולהפחית את האידוי. כיסוי זה מועיל במיוחד לאלה המחפשים למזער אובדן מים וחום ללא המורכבות בהתקנה של פתרונות קבועים יותר.