חימום בריכה

בימות החורף, השאלה האם להיכנס לבריכה הביתית או לא עולה לא פעם. אחד הבעיות בכניסה לבריכה בחורף היא כמובן חימום הבריכה. בתי אב רבים המחזיקים בבריכות שחיה ביתיות ממעטים להשתמש בבריכה בימים קרים, זאת משום שאין בידיהם גוף חימום חזק דיו בשביל לספק השתכשכות חמימה ונעימה בחורף. גופי חימום לבריכה הכרחיים בדיוק בשביל מקרים כאלו. אין צורך למנוע מעצמכם לא להיכנס לבריכה בגלל חוסר בגוף חימום – זה הזמן לרכוש גוף חימום חדש ומתקדם!

 

פתרונות מתקדמים לחימום בריכה
בעבר, היו נוהגים לחמם בריכות באמצעות גופי חימום המחממים באמצעות שריפת דלק. גוף החימום היה מזהם סביבתי לא קטן, וצרך אנרגיה מרובה. עם השנים נולדו פתרונות חדשים לחימום מהיר ולא מזהם – משאבות חימום. משאבות החימום ניצבות בבריכה, ומסייעות לחימום מהיר ויעיל, אשר לא צורך אנרגיה מרובה ולא מזהם את הסביבה. ההתקנה והתפעול פשוטות למדי, ומאפשרות לכם חימום מהיר ואיכותי בעלות נמוכה. כמו כן, ניתן לחבר את משאבות החימום גם למערכות הסקה הקיימות.

פתרון נוסף הקיים בשוק כיום הוא חימום בריכה באמצעות גופי חימום המבוססים על אנרגיה סולארית או גז. גם פתרונות אלו נחשבים לפתרונות חימום ידידותיים לסביבה, ולא צורכים אנרגיה מרובה מדי בהפעלתם.

כיצד נבחר פתרון חימום נכון לבריכה שלנו?
על מנת לבחור את פתרון החימום הנכון עבורכם, יש לבצע סקר שוק קצר אודות המוצרים ומחירים. חשוב לזכור כי לא כל משאבת חימום מתאימה לבריכה שלכם, לכן יש להתאים את המוצר גם למאפייני הבריכה שלכם – בין אם היא בריכת בטון, בריכה עילית או הוט טאב. זכרו – ככל שהבריכה גדולה יותר, כך המשאבה או כל פתרון חימום אחר יהיה בעל נפח גדול יותר על מנת שיוכל לספק מקסימום חימום לכל רחבי הבריכה. עלות המוצר הוא כמובן חלק בלתי נפרד מההחלטה לרכוש אותו. אז כאמור, ישנו מבחר עשיר של פתרונות חימום במחירים שונים, וביכולתכם לבחור את פתרון החימום המתאים לתקציב שלכם.