לפרטים\הצעת מחיר צור קשר
שם:
טל':
אימייל:
נושא הפניה:
 
 
 
 
 

 

בריכה באודים
  
בריכה פרטית בגליל
  
בריכה פרטית בהרצליה
בריכה פרטית
  
בריכה פרטית באזור השרון
  
בריכת בטון

בריכות לחצר

חושבים לרכוש בריכה לחצר ולא יודעים מאיפה להתחיל? לא מעט אנשים מתלבטים בעניין זה, כיצד אנו נעצב את הבריכה בגינה שלנו? מה חשוב לדעת לפני רכישת בריכות לחצר? לבטים כאלו ואחרים יבואו לפתרונם בעזרת דגשים חשובים שיש לדעת לפני רכישת בריכות לחצר.
תקציב לרכישה
לפני שרוכשים בריכות לחצר יש לקבוע תקציב המתאים לכם. כיום ישנו מבחר עשיר של בריכות בדגמים שונים ומחירים אטרקטיבים, חשוב לבחון את כל האפשרויות הקיימות בשוק ולהתאים לכם בריכה לחצר העונה על דרישות המחיר שלכם.
מיקום הבריכה
לאחר שמצאתם בריכה לחצר אשר מתאימה לכם מבחינת מחיר, יש לקבוע היכן נמקם את הבריכה. בריכה לחצר כמובן תתמקם בחצר – ולכן חשוב לבדוק את שטח החצר או הגינה הביתית לפני שממקימים אותה. האם השטח מספיק דיו בשביל להכיל את הבריכה? האם ישנו מקום לעיצוב נוסף סביב הבריכה כמו פרקטים, ספסלים ומקומות ישיבה מחוץ לבריכה? חשוב מאוד לתכנן את המקום כך שיהיה מקום גם לבריכה (בין אם היא קטנה או גדולה) וכן לאביזרים הנוספים שתרצו למקם סביבה כמו מקומות ישיבה, שולחנות, משאבות לבריכה ועוד.
עיצוב בריכות בחצר
עיצוב הבריכה תלוי בשאיפות ובטעם אישי שלכם. ישנם אנשים אשר לא משקיעים מדי בעיצוב הבריכה בגינה, ויש כאלו שמעצבים אותה למשעי עם נורות ותאורה רומנטית, עיצוב באמצעות פסיפסים והדפסים בקרקעית הבריכה ודפנותיה ועוד. עיצוב הבריכה תלוי כמובן ברצונכם לעצב אותה וגם בתקציב העומד לרשותכם לעיצובה.
בטיחות בחצר
חשוב לשמור על בטיחות הבריכה בסביבת החצר באמצעות כיסויים לבריכה או התקנת גדרות סביב הבריכה. בטיחות בקרבת הבריכה מבטיחה לכם כי ילדים, קשישים או חיות הבית לא ימצאו עצמם טובעים בבריכה כאשר אין איש בסביבה.
לקריאה נוספת: טיפים לעיצוב בריכות
                         עיצוב בריכות קטנות